Halılarınız İlk Günkü Gibi

Gürpınar Mahallesi,Karayel Sokak, A Blok 1/1 Beylikdüzü/İSTANBUL

0212 880 36 86
info@akcahaliyikama.com

Saatler: 09.00 - 23.00
0530 505 36 86

Biz Kimiz?

Akça Halı Yıkama adına yılların verdiği tecrübe ile ilerlemekteyiz. Her mahallede her ilçede şubemiz bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar neticesinde müşterilerimizin gözünde daima hijyenik ve kurumsal bir yapı ile kalmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin bizi tercih etme nedenlerinin başında firma ismi ve markası gelmektedir ki AKÇA HALI YIKAMA ismi ile 15 yılı aşkındır temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. 

image

Duyurular

images

Selda

Ev Hanımı

Halılarımı 2 hafta sonra actım misgibi temizlik kokusu vardı daha önce verdiğim firmada iğrenc kokuyordu iyiki size yıkatmışım halılarımı teşekkurler.

images

Yelda Polat

Ceo Founder

Halılarım geldi çok temiz ve çok güzel kokuyor birde benim istediğim saatte getirdiler çok memnun kaldım arkadaş çevrem ve akrabalarıma tavsiye edeceğim teşekkür ederim.

images

Bahar Can

Ev Hanımı

Evimi su basmıştı birçok halı yıkama firmasını aradım kimse almadı akça halı yıkama aynı gün içinde aldı halılarım geldi çok temiz yıkanmış ve mis gibi de kokuyor ayrıca kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı da çok güzel bir sistem müşteri memnuniyeti için akça halı yıkamaya &

Kurumsal Bilgiler

Daha Fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ? Bizi aramaya çekinmeyin :)

İLETİŞİM